Up

Koltuk Takımı

Evinizin her köşesinde rahatlığı ve estetiği bir arada sunan her biri birbirinden şık koltuk takımları Ocasso’da sizi bekliyor. Geleceğin çizgilerinden yola çıkılarak hazırlanan koleksiyonlar farklı tasarımlarla birden çok ihtiyaca cevap veriyor.
productImages
Ürün Adı
productStockCodes
dealerPrice
No Product Page Image

Ürün Bulunamadı

Ocasso ile bambaşka bir şıklığa ve konfora evinizde yer açın. Özenle tasarlanan koltuk takımlarının evinizin havasını değiştirmesine izin verin. Zamanın ötesinde koltuk modellerini sitemizden dilediğinizce inceleyebilirsiniz.  Her biri birbirincen bağımsız, minimal tarzlarla oluşturulan, modern havasını tüm eve yansıtan birçok tarzı bir arada bulabileceğiniz Ocasso koltuk takımları tam da hayal ettiğiniz ev ile sizleri buluşturuyor. Tamamen kişiselleştirebileceğiniz, kendi havanızı yansıtarak kusursuz alanlar oluşturabileceğiniz koltuk takımlarınızı belirlemek için Ocasso'ya bakmadan almayın.

Dayanıklı olması ve konfor ile sizi buluşturan ayrıca ilgi çekici tasarım çizgisiyle evinizin havasını değiştirecek koltuk takımları, salonunuza ve oturma odanıza yeni bir yaşam katacak! İster sade ve doğal ister gösterişli ve akıl alıcı çizgilerden hoşlanıyor olun, evinizde yepyeni bir oturma alanı için en uygun koltuk modelleri için Ocasso koltuk takımlarını incelemeden karar vermeyin!

Koltuk Takımları Nasıl Seçmeliyim?

Evinizi en çok gösteren, tüm aile bireyleri ile bir araya gelinen, misafirlerinizi ağırladığınız ilk yer olan oturma odanıza bambaşka bir hava katmak için koltuk takımlarınızı çok iyi seçmelisiniz.

Misafirlerinizin ve sizleri ziyarete gelenlerin bile dikkatini çekecek, her mutlu anınıza tanıklık edecek, yorucu bir günden sonra huzurla vakit geçirebileceğiniz bir koltuk takımı almalısınız. İşte bu yüzden, konforun ön planda tutulduğu, dayanıklı aynı zamanda şık bir koltuk takımı da tam ihtiyacınız olan bir şey. Unutmayın, koltuk takımı sürekli değiştireceğiniz bir ürün değil, uzun yıllar size eşlik edecek. O yüzden siz de Ocasso'ya uğrayarak uzun yıllar size eşlik edecek koltuk takımı modellerinden kendinize en uygun olanı belirtleyebilirsiniz.

Eğer salonuzun ölçüsü çok geniş değilse daha minimal tarzlara yönelebilirsiniz. Eğer odanızın ölçüsü büyükse daha özgür koltuk takımları seçebilirsiniz. Koltuk takımlarınızı belirlerken daha sonrasında kullanacağınız dekorasyon ürünlerini de hatırlamakta fayda var.

Çocuklu bir aile iseniz yavrunuzun da özgürce hareket edebileceğini düşünerek leke tutmayan kumaşlar tercih edebilirsiniz. Yine evcil dostunuz varsa bu göz önünde bulundurulmalıdır. Koltuk takımlarınızı alırken yastık seçeneklerini de unutmayın! Kaliteli malzeme ve dayanıklı kılıflarının olmasına dikkat edin.

Peki, Evim İçin Hangisini Seçmeliyim

Ocassor'da tarzınızı özgürce yansıtabileceğiniz birçok alternatif model bulunuyor. Aradığınız size en uygun olan ürünler için zamanın ötesinde tasarımlar, yenilikçi ve tarz dokunuşlarla uzun yıllar ihtiyacınızı karşılayacak ürünler seçebilirsiniz.

Koltuk Takımlarında Nasıl Uyum Yakalarım?

Gösterişi seven, tarzından ödün vermeyen, stil duruştan vazgeçemeyen bir yapınız var ise modern tasarım Ocasso koltuk takımlarına hemen göz atmalısınız.