ocasso

Ocasso hayatı daha anlamlı kılmak için hazırladığı konseptler ve sunduğu mobilyalarla yaşam standardınızı yukarı çekmek için üretim yapan bir mobilya markasıdır. Oturma gruplarından yatak odasına, göz alıcı konseptlerden evinize tarzınızı yansıtabileceğiniz dekorasyonlara kadar aradığınız birçok yenilikçi yaklaşımı evinize taşır.

Üretim Kapasitemiz

OCASSO, mobilya sektöründe dünyanın en yeni teknolojilerini kullanarak, İnegöl‘de bulunan 80.000 m2’lik inovatif ve teknoloji üssü fabrikasında, üretim ve Ar-Ge faaliyetleri gerçekleştirmektedir. Üretim sahası üstün Alman teknolojisi Homag üretim makinaları, robot ve üretim bantlarının yanı sıra, Venjakop boya hattı ile donatılmıştır. Ar-Ge’den başlayan süreçlerimiz uzman bir kadro ile ürünleştirilmektedir. Uluslararası kalite, tasarım ve üretim standarları ile Ocasso Türkiye ve Avrupa’da en yenilikçi, modern mobilya üretim fabrikasıdır.

Tarzını Yansıtır O!

Herkesin beğenisinin oldukça farklı olduğunu bilir… Ocasso bu farklılıkları göz önünde bulundurarak yeni çözümler üretir. Bu yenilik ve modernlik Ocasso’nun geniş ürün yelpazesi ile birlikte tüm evinize yansır. Ocasso; sağlamlık, kalite, şıklık, ulaşılabilir olma ve aradığınız farklı tarzları karşılar ve zamanın ötesindeki çizgiyle size ulaştırır. Ocasso birçok farklı mağazasıyla müşterilerine kesintisiz bir hizmet sunar. Yalnızca satış anında değil, satış sonrasında da müşteri memnuniyeti sağlamak birincil hedeflerindendir.

Zamanın Ötesinde Tarzlar!

Ocasso, modernliği estetikle bir araya getirerek evinize taşır. Aksesuarları, koltuk takımları, oturma grupları, yatak odası ve diğer birçok seçeneğiyle evinizi baştan aşağı yeni bir enerjinin kaynağına dönüştürür. Kullanılan malzemeler, renkler, tasarımlar ve diğer tüm özellikleriyle benzersizdir. Aradığınız; dinamizm ya da country style, rahatlık ya da sağlamlık, huzur ya da hareket… Ocasso’da hepsini bir arada bulabilirsiniz.

Yüzlerce Seçenekle Yüzler Güler

Ocasso, hiçbiri bir diğerinin benzeri olmayan, tüm detaylarına kadar müşterilerinin ihtiyacını yansıttığı mobilyalarıyla zengin bir çeşitlilik sunar. Size sadece evinizin keyfini çıkarmak ve yıldız gibi parlamak kalır. Çünkü bu evin yıldızı sizsiniz!