Up

Tv Ünitesi

Her zevke özel çizgileriyle ön plana çıkan, modern çizgileri olan Ocasso’nun TV üniteleri kullanışlı, çok yer kaplamayan ve her zamanın renklerini ustaca yansıtır. Ocasso farkı ve karakteristiği ile salonunuzda ve yemek odanızda özgün bir ambiyans oluşturur.
productImages
Ürün Adı
productStockCodes
dealerPrice
No Product Page Image

Ürün Bulunamadı

TV ÜNİTE MODELLERİ

Tüm ailenin bir araya toplandığı, misafirlerin geldiği zamanlar oturduğunuz ilk yer tam da TV’nin karşısıdır. Genişliğine göre oturma odasına ya da salona bambaşka bir hava katabileceğiniz TV üniteleriyle yaşam alanınızı güzelleştirmek Ocasso ile çok kolay. Farklı zevklere özel çizgilerin gözüktüğü, Ocasso’nun kullanışlı ve uzun ömürlü yapısı ile şıklığı ve sağlamlığı bir araya getirmek elinizde. Ocasso TV ünitesiyle salonunuz ya da oturma odanız kendine has bir uyum ile evinizde parlayan bir alan olarak öne çıkar.

NASIL BİR TV ÜNİTESİ SEÇMELİYİM?

Öncelikle odadaki diğer eşyalarla uyum içinde olması ve renk olarak sırıtmaması gerekir. Benzer renklerin ve çizgilerin bir arada olduğu mobilyalar kusursuz bir görünüm sunmak için yeterli olacaktır. Hem dekoratif hem de ergonomik mobilyaları seçerken TV ünite modelini de bu uyuma dahil etmelisiniz.
TV ünitenizin etrafına farklı dekorasyon ürünleri konumlandırarak farklı bir hava katmak istiyorsanız daha çok bölmeleri ya da rafı olan üniteleri seçmenizde yarar var. Böylece kitaplarınızı da bu bölmelere koyabilirsiniz. Tüm bunlarla birlikte ilerisi için montajı kolay ve pratik bir TV ünitesi de seçebilirsiniz. TV ünitenizin koltuk takımlarıyla da aynı renk olması da her zaman için geçerli bir durum değildir.